AirsoftGuns

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

24.07.2017 STI TAC MASTER Desert, GBB, CO2, ASG

Sebastian LánSebastian Lán
Dobrý den chtěl bych prodat tuto zbraň a chci se zeptat když je asi půl roku stará nepoškozená jenom pár škrábanců, kolik by jste mi za ní nabídli?

13.07.2017 MOS FET

Martin TycMartin Tyc

Dobrý den, chci se zeptat, kdybych vám během příštího týdne poslal zabraň na instalaci MOS FET, tak za jak dlouho by jste byli schopni to udělat? Děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Standardní čekací doba v servise je aktuálně 2-3 týdny. Pokud na zakázku spěcháte je možnost využít i dražší služby Espres servis, v rámci kterého by bylo vyřízení otázkou dnů.


11.06.2017 M4 D-boys

Adam KubecAdam Kubec

zdravím, něco okolo roku vlastním od vás zakoupenou zbraň (viz. odkaz) http://www.airsoftguns.cz/m4-cqb-r-d-boys-by-039-bi-3981m , u které se mi již od začátku do stran kýve předpažbí. Původně jsem si mysell, že to tak má být, ale nedávno si stejný model pořídil můj kamarád, a tomu se předpažbí ani nehne...Prosil bych radu, co s tím mám dělat, popř. jestli reklamovat, nebo čím by to šlo spravit.... děkuji

AirsoftGuns: Předpažbí přitláčí pružina pod delta ringem a opírá se o blok předního mířidla. Určitá vůle je z důvodu tohoto technického řešení normální stav, a nejde tedy o výrobní vadu zboží, nýbrž o vlastnost. Pokud máte zbraň rok, bylo by dobré tuto zaslat na kontrolní servisní údržbu, v rámci které můžeme na žádost předpažbí dodatečně zafixovat.


31.05.2017 Ozubená kola

Dominik ŘíhaDominik Říha

Podle čeho mám vybrat správný poměr ozubených kol?

AirsoftGuns: Podle typu motoru, reálné tuhosti pružiny, používaného akumulátoru a zkušenosti :) Jakou plánujete konfiguraci?


30.05.2017 Problém s baterií

Petr KoliášPetr Koliáš

Dobrý den, nedávno jsem si od Vás kupoval tuto baterii http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb-large-9-6v-4600-mah-vb-power a používám ji ve zbrani http://www.airsoftguns.cz/m16a4-ris-d-boys-by-055-bi-5581m. Když mi baterka dorazila tak jsem ji hned vyzkoušel (baterie vydržela asi cca 40 výstřelů což bylo v pořádku - baterie se nejspíš neposílají plně nabité). Tak jsem baterii přes noc dobíjel pomocí http://www.airsoftguns.cz/inteligentni-rychlonabijec-auto-stop-asg (ráno svítila zelená kontrolka) a http://www.airsoftguns.cz/redukce-velky-nabijeckovy-konektor-airsoftguns který používám i ve zbrani. Tak jsem si šel ráno zastřílet a baterie vydržela kratší dobu než předešlý den. Nevím jestli je problém v baterii nebo v nabíječce (zbraň na jiné baterie střílí úplně normálně). A zda je možné provést reklamaci. Předem děkuji za pomoc.

AirsoftGuns: Akumulátor se dodává prakticky ve vybitém stavu. Máte možnost změřit napětí na nabíječce a napětí akumulátoru? Zahřála se baterie po nabíjení? Pokud je akumulátor hodně vybitý, tak by pomohlo ho na cca 4 hod. připojit k příbalovému trafu a teprve poté připojit na nabíječku AUTO-STOP. Pokud nic z toho nepomůže, doporučujeme akumulátor, redukci a nabíječku poslat k nám na kontrolu.


28.05.2017 Nabíječka

Lubomír KročilLubomír Kročil

Dobrý den, vlastním tuhle nabíječku http://www.airsoftguns.cz/inteligentni-rychlonabijec-auto-stop-asg píše se u ní že je tam LED signalizace : 1. svítí zelená – akumulátor je nabitý nebo je nabíječka přepnutá do udržovacího cyklu 2. svítí červená - probíhá nabíjení akumulátoru ale bohužel mě tam žádné světýlko nesvítí proto se ptám co s tím nebo to mám reklamovat ?

AirsoftGuns: Pokud dioda po připojení akumulátoru nesvítí, tak bude nabíječka pravděpodobně vadná a bude jí nutné reklamovat. Pokud je tomu tak, omlouváme se za vzniklé komplikace s produktem daného výrobce.


28.05.2017 Doba nabíjení akumulátoru

Lubomír KročilLubomír Kročil

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak dlouho se bude nabíjet tenhle Akumulátor : http://www.airsoftguns.cz/akumulator-vb-mini-9-6v-1600-mah-vb-power?productComments-1676-paginator-page=8 Nabíječka kterou používám : http://www.airsoftguns.cz/inteligentni-rychlonabijec-auto-stop-asg Děkuji.

AirsoftGuns: Nabíjecí čas pro vybitý akumulátor vychazí na cca 4 hod.


10.05.2017 Zrušení platby

Jiří DrábekJiří Drábek

Dobrý večer chtěl bych se zeptat zda je možnost zrušení nákupu. Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pokud se to řeší včas, tak určitě ano. Nejlepší je zavolat nebo napsat na příslušný email.


Novinky a slevy emailem