AirsoftGuns

Potřebujete poradit nebo máte dotaz ohledně airsoftu? Neváhejte a využijte webové poradny. Na Vaše dotazy brzdy odpoví zkušení airsofťáci nebo specialisté z AirsoftGuns.

Komentáře

09.03.2019 předělání M4 RIS na Mk12

Ioannis ToumpaniarisIoannis Toumpaniaris

dobrý den, chtěl bych předělat tuto M4 RIS ( http://www.airsoftguns.cz/m4-ris-black-gbb-we ) na mk12, největší problém je že nedokážu najít správnou hlaveň s pažbou a obědnat si ji na výrobu se pěkně prodraží pokud by jste mi s ní mohly poradit byl bych vám velmi vděčný a pokud by to nešlo jinak než samostanou výrobou jakou jinou plynovou útočnou puškou/sniper mi můžete doporučit?

AirsoftGuns: Vámi požadované náhradní díly bohužel nemáme. Na přestavbu by byla asi vhodnější útočná puška M16, GBB, WE , která má již příslušnou pevnou pažbu a delší vnější hlaveň. Teoreticky by se vyměnilo předpažbí a už by to vypadalo hodně podobně.


07.03.2019 Reklamace

Petr DrahyPetr Drahy

Kde na této stránce najdu veci ohledně reklamace

AirsoftGuns: Rychlý odkaz na celý reklamační řád naleznete v dolním menu.


02.03.2019 Dotaz

Michal BrožekMichal Brožek

Dobrý večer, ještě se chci zeptat kdy bude na skladě tato taktická vesta : http://www.airsoftguns.cz/chest-rig-tactical-multicam-acm?_fid=3btl Děkuji

AirsoftGuns: Výstroj ACM v nejbližším půlroce bohužel nebude.


02.03.2019 Dotaz

Michal BrožekMichal Brožek

Dobrý den, chci se zeptat jestli tento komplet: http://www.airsoftguns.cz/kompletni-us-bdu-uniforma-multicam-m-acm Máte nebo budete mít ve velikosti XL? Děkuji

AirsoftGuns: V nabídce máme i velikost XL, ale skladem v nejbližších měsících bohužel nebudou.


06.02.2019 otázky ohledně upgradu

Stanislav LinhartStanislav Linhart

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kolik by stál upgrade téhle zbraně: http://www.airsoftguns.cz/aks-105-cyma-cm-031d chtěl bych aby to dávalo okolo 140 a bylo by to předěláno na Li-Pol baterie s konektorama T-dean. Zbraň už mám doma tak proto se ptám. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Určitě MOS FET, píst, díly vzduchotechniky, silnější pružina, kvalitnější gumička, vhodná by byla i kola se zpožďovací vačkou a odpovídající Li-pol. Díly cca 2000 Kč. Dle požadavku na parametry a rozpočet by šla i přesnější hlaveň. Motorek by šel ponechat základní, ale i vyměnit za silnější (pro lepší kadenci, rychlejší reakci na spoušť a počet nastřílených ran). Další drobné dílky dle stavu aktuálně opotřebených dílů uvnitř zbraně.


02.02.2019 Airsoft, potřebuji nutně poradit

Dominik PolívkaDominik Polívka

Dobrý den chtěl bych se zeptat, momentálně mam zajem o KAC SR-15 CM-612,cyma, nasadím na něj zasobník který se jmenuje- M4 M16 M15, cyma ,M.012

AirsoftGuns: Ano, zásobník je kompatibilní.


25.01.2019 Prosba o radu

Jan ŠimečekJan Šimeček

Sháním odstřelovaci pušku na kterou budu moci ( kvůli vizáži) přimontovat tlumič. Našly by se na této stránce nějaké kosky?

AirsoftGuns: Většina pušek pro montáž tlumiče vyžaduje redukci/přechodku. Redukci či další vhodné příslušenství naleznete u pušky vždy v detailu zboží (záložka PŘÍSLUŠENSTVÍ). Dobrou a častou volbou jsou pušky typu VSR.


13.01.2019 Dotaz ohledně ceny upgradu

Stanislav LinhartStanislav Linhart

Dobrý den. Už jsem tady jednou psal ohledně toho že bych chtěl předělat pažbu ze sklopné na výsuvnou s tubusem na téhle zbrani: AKS-105, kov, Cyma, CM.031D. Tím se chci zeptat kolik by přibližně stála přestavba pažby. Stačí mi rozmezí.

AirsoftGuns: Odhad na díly a práci cca 1200 Kč.


Novinky a slevy emailem