Ochranné brýle ICE 3-LS, lite version, set, ESS

Ochranné střelecké brýle ESS ICE 3-LS (lite vision) v taktickém setu. Ultra lehká konstrukce z plastu a dobře tvarovaný nosník zaručují vysoký komfort i při dlouhodobém nošení.

Skladem > 20 ks 02.03.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

850 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 9 kreditů.

Více informací
Ochranné střelecké brýle ESS ICE 3-LS (lite vision) v taktickém setu. Ultra lehká konstrukce z plastu a dobře tvarovaný nosník zaručují vysoký komfort i při dlouhodobém nošení. Praktické přepravní pouzdro s karabinou a průvlekem na opasek obsahuje tři typy různě zbarvených zorníků pro libovolné světelné podmínky (žlutý, čirý, tmavý), samolešticí sáček proti poškrábání a jistící gumičku zamezující nechtěnému spadnutí brýlí. Součástí setu je i vložný korekční rámeček, který je určen pro osazení dioptrickými čočkami. Zboží bylo zakoupeno ve výprodeji, ale je nové a nepoškozené. Kompletnost každého balení je kontrolována před odesláním.

Lite version je cenově přijatelnější varianta brýlí, které nemají možnost individuální nastavení tvaru nožiček. Dalším nepatrným rozdílem je jinak tvarovaný zorník s tloušťkou 1,8 mm.

Komentáře k produktu

05.10.2016 Rada

František Lukáš JurisFrantišek Lukáš Juris
Zdravím. Mám problém s výměnou skel. Podle návodu plastové *držáky* by měli jít vypáčit. Ať to dělám jak to dělám, nejde to. Nějaká rada? Předem děkuji.

AirsoftGuns:S podobným problémem jsme se zatím nesetkali, takže nedokážeme vhodně poradit.

Avatar
Petr Gajdoš, 13. 01. 2016

Avatar
Jaroslav Novotný, 04. 05. 2016

Vynikající brýle za parádní cenu.

Avatar
Vojtěch Neumann, 23. 06. 2016

Avatar
Marek Kubička, 09. 08. 2016

Avatar
Václav Voldřich, 22. 01. 2017

Avatar
Zdeněk Doleček, 02. 02. 2017

Kvalitní brýle se skvělými funkcemi (viz popis zboží), nicméně pokud máte jen trošku větší-širší nos, tak důrazně doporučuji brýle před koupí nejdřív vyzkoušet. Já je musel vrátit, protože nosník se širšímu nosu nepřizpůsobí a následně odtlačuje brýle od hlavy. Ty tím pádem už nemohou sloužit jako ochranné brýle. Dále jsem měl ještě problém s nožičkami - jsou rovné a při sebemenším prudkém pohybu hlavy z vás odletí jak vystřelený projektil, ale i to se dá vyřešit použitím přiloženého gumového pásku namísto nožiček. Za mne 3/5

Novinky a slevy emailem