New Bore Up set válce AK, Systema

New Bore Up (NBU) set válce pro zbraně typu AK-47, AK-74 a SLR105 A1 od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

2 100 Kč s DPH

New Bore Up (NBU) set válce od firmy Systema se zvýšeným objemem vzduchu. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle našich mnohaletých zkušeností v oblasti upgrade lze s tímto setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M130 a výše.

Celý set se skládá z následujících dílů:
• Leštěný nerezový válec se svislým žebrováním a větším vnitřním objemem.
• Nerezová hlava válce obsahující 2ks gumových o-kroužků pro dokonalé utěsnění a lepší stabilizaci ve válci.
• Lehká plastová tryska s těsnícím o-kroužkem a velice přesným tvarem, délkou a koncovým vyústěním.
• Lehká plastová hlava pístu s těsnícím o-kroužkem a protitlakými sacími otvory kapkovitého tvaru. Ložisko na hlavě pístu zabraňuje nežádoucímu překrucování pružiny.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

23.04.2015 O kroužek

Jan VondrákJan Vondrák
Dobrý den, chci se zeptat, jestli prodáváte o-kroužek na hlavu pístu? Nemohu ho nikde sehnat, ani ve speciálním obchodě na o-kroužky ho nemají, byl jsem první člověk, kterému nenašli o-kroužek :-D. O-kroužek od airsoftpro mi netěsní. A je pravda něco na tom, že systema už nevyrábí náhradní díly nebo je to jen fáma? Děkuji.

AirsoftGuns: Výroba dílů na AEG skončila. O-kroužky od Systemy máme na NBU skladem, takže se stavte na obchodě, nebo napište svojí žádost do poznámky v další objednávce.

13.12.2014 Dodání

SaigiSaigi
Zdravím, mohl bych se zeptat kdy bude vzduchotechnika naskladněna?? děkuji

30.10.2014 Re: PCM4n

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
U nove (neomackane) M130 s nafukovanim problem nebude. Vami dosazeny vykon je opravdu nizky a myslime si, ze problem bude pravdepodobne nekde jinde, nez konkretne v uvedene pruzine. Moznosti uniku ci hlavnich zavad muze byt mnoho, takze doporucujeme zbran zaslat k nam do servisu.

29.10.2014 M130

PCM4nPCM4n
Dobrý den.Mám tuto vzduchotechniku ve svém AK (CM.042) a je možné, že na pružině M130 se plně nevyužije její potenciál?Jako nestřílí to špatně, ale 128 m/s úsťová rychlost, to mě trochu zklamalo.Kdybych namontoval M150, tak už by to mělo solidně valit, ne?Díky za radu

06.05.2014 Re: tarzan

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Tato vzduchotechnika je to nejlepsi co muzete zbrani doprat. Na M120 je mozna zbytecna protoze se plne nevyuzije jeji potencial. Na M130< bude vse slapat jak ma. Zda a jak si sedne z SHS komorou nelze rici. Nekdy jsou lepsi vysledky na puvodni komore jindy ne. Zalezi i zda je menena gumicka ci vnitrni hlavne... Proste vyzkouset, otestovat a pripadne upravit.

05.05.2014 NBU SHS hopup komora

tarzantarzan
Dobrý den, mám zálusk na tento set do zbraně s M120 (do budoucna mooožná M130) kterou bych rád opatřil právě tímto setem spolu s hopovou komorou od SHS. Zajímalo by mě, zda je možné součástky těchto dvou firem zkombinovat a jestli je to dobrá volba (oboje předpokládám že ano :-) ) a také jestli nebude spíše lepší NBU trysku nahradit tou od SHS. Děkuji.

21.11.2013 Re: PCM4n

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Vzduchotechnika Systema je dle nasich mnohaletych zkusenosti s upgradem nejlepsi moznou volbou, kterou do sveho AK muzete dat. CYMA je kopie zbrani od Tokyo Marui, takze pouziti je mozne.

17.11.2013 CM 0.42

PCM4nPCM4n
Dobrý den.Půjde tento NBU set použít ve zbrani AK-47 od Cyma. (CM 0.42)?Děkuji za odpověď.

Novinky a slevy emailem