Nerezový Bore-Up set, M16, M4, SHS

Nerezový Bore-up set válce pro zbraně řady M16/M4 od firmy SHS. Balení obsahuje plastovou BU hlavu pístu s kuželovým dopadem, hliníkovou hlavu válce s dvěma o-kroužky, plný žebrovaný válec bez otvoru, plastovou zpožďovací vačku na pístové kolo a kovovou trysku 21,4 mm s těsnícím o-kroužkem.

Skladem > 5 ks 29.03.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

760 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 8 kreditů.

Více informací
Nerezový Bore-up set válce pro zbraně řady M16/M4 od firmy SHS. Set se skládá ze všech nutných dílů celé vzduchotechniky, které vůči sobě mají optimální rozměry a nabízejí tak ideální utěsnění. Dle zkušeností v oblasti upgrade lze s NBU/BU setem dosáhnout největšího nárůstu výkonu nad reálnou tuhost pružiny. Tvar a materiál tichých dopadových ploch u hlavy válce a hlavy pístu je vyroben s ohledem na minimalizaci nežádoucího hluku, které vytváří nárazy pístu na hlavu válce při každém výstřelu. Pro optimální funkci je výrobcem doporučeno na pružiny M120 a výše. Balení obsahuje plastovou BU hlavu pístu s kuželovým dopadem, hliníkovou hlavu válce s dvěma o-kroužky, plný žebrovaný válec bez otvoru, plastovou zpožďovací vačku na pístové kolo a kovovou trysku 21,4 mm s těsnícím o-kroužkem. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Pozor: Z důvodu rozlišných rozměru nelze díly NBU kombinovat s běžnými díly základních vzduchotechnik. Někdy je to možné pouze po patřičných úpravách.

Komentáře k produktu

01.06.2016 kompatibilita

Martin KazimírMartin Kazimír
Dobrý den, jak tato vzduchotechnika sedí v CNC mechu V.2 o dSHS?

AirsoftGuns: To opravdu bohužel netušíme. Pro správné usazení a funkci jsou potřeba vždy správné úpravy.

Avatar
Petr Peroutka, 26. 03. 2017

Novinky a slevy emailem