Mosin Nagant, manuál, dřevo, optika, PPS, S-3

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant [S-3] s puškohledem od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

9 590 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Mosin Nagant [S-3] s puškohledem od značky PPS. Puška se vyznačuje velice realistickým zpracováním dřevěné pažby a kovových částí, které napomáhají docílit reálnou hmotností a celkově dobrý pocit ze střelby. K ještě více autentickému dojmu této válečné repliky modelu 1891/30 přispívá i dobové ražení na horní straně pouzdra závěru. Zbraň je v základu vybavena úchyty na nosný řemen a plně stavitelnými mířidly. V tomto technickém řešení se samotné kuličky vkládají, bez zásobníku, přímo do pušky po odklopení spodní krytky. Balení dále obsahuje dobovou optiku i s montáží na pouzdro závěru a plastovou imitaci bajonetu, který již tak dlouhou pušku může prodloužit o dalších 45 cm.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 650 mm
Délka zbraně 1235 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 3,54 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Zásobník kapacita 15 BB

Komentáře k produktu

27.06.2016 Dotaz

Jiří AntonínJiří Antonín
Mohl bych se zeptat jestli bude zbraň do konce srpna na skladě?

AirsoftGuns: To bohužel nedokážeme slíbit.

10.11.2015 upgrade

Jaroslav ŠímaJaroslav Šíma
Dobrý den, Je reálné u této zbraně provést upgrade, aby výsledná úsťová rychlost byla 120 - 130m/s? Co vše by bylo krom pružiny potřeba upgradovat? Velice děkuji

AirsoftGuns: Díly na toto nejsou stavěné.

02.03.2015 Dvojnožka

Radek KošťálRadek Košťál
Ještě jsem se zapoměl zeptat jde k této zbrani přidělat dvojnožka ? Pokud jo jaká ?

AirsoftGuns: Za použití adaptéru by se dala za vnější hlaveň uchytit snad jen tato: http://www.airsoftguns.cz/dvojnozka-pro-ris-shs Toto řešení však nebude nejšťastnější a hezké.

02.03.2015 Výrobce

Radek KošťálRadek Košťál
Od jakého výrobce je tato zbraň ?

AirsoftGuns: Puška je prodávaná pod značkou PPS.

Avatar
Václav Petráš, 26. 03. 2015

Zpracování moc hezký, ale v hop-up komoře nejspíš bude chybět O-kroužek proti propadávání kuliček do závěru. A na výměnu pružiny ihned zapomeňte to tělo závěru to prostě nevydrží. Pro up-grade bude lepší si nechat vyrobit nový závěr i s tryskou v celku. Nebo radši zvolte verzi v plynu :)

Novinky a slevy emailem