Mauser KAR98K, dřevo, D-Boys, BY-101A

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Mauser KAR98K ve dřevěném provedení.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 950 Kč s DPH

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Mauser KAR98K s pažbou ze dřeva, kovovou hlavní, tělem a kovovým vnitřním mechanismem. Součástí balení je 5 ks kovových nábojnic, do nichž se nabíjí kuličky a které zbraň při střelbě vyhazuje.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 500 mm
Délka zbraně 1100 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 3,2 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Zásobník kapacita 5x nábojnice 1 BB

Komentáře k produktu

05.11.2018 Kar98

Stanislav PaarStanislav Paar

Nechcete pušku Kar98 začít vyrábět vy. Neměly by jste konkurenci

AirsoftGuns: My jsme hlavně dovozci a prodejci, i když jsme jako první na světě vyráběli airsoftový model SA vz. 58.


10.09.2018 Dotaz

Ondřej AmbrosekOndřej Ambrosek

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli nějaká jiná firma nevyrábí Kar98K než firma D-Boys

AirsoftGuns: Na našich stránkách nabízíme variantu od Tanaka Works a levnější PPS. Všechny jsou ovšem aktuálně nedostupné.


31.07.2018 dotaz

Jakub HlaváčekJakub Hlaváček

Dobrý den kdy bude tato zbraň na skladě. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Dle informací od výrobce se již nedělá, takže nebude.


13.03.2018 Dotaz

Valentýn SurovValentýn Surov

Dobrý den, Kdy by tato puška měla být na skladě. Předem děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Dle informací od prodejce D-Boys se pušky KAR98 přestaly kompletně vyrábět.

27.01.2018 Mauser

Petr KadlusPetr Kadlus

Dobrý chtěl bych se zeptat jestli tento typ dorazí i k vám

AirsoftGuns: Dle informací se tento model přestal vyrábět.


03.11.2017 Dotaz

Adalbert KubínAdalbert Kubín

Dobrý den ,chci se zeptat jestli by nešlo popohnat, aby byly tyto zbraně na skladě už před vánoci. Děkuji

AirsoftGuns: Tento model, dle posledních informací, výrobce přestal vyrábět.


19.10.2016 mám velký zájem o tuto airsoft zbraň .

Martin FingerMartin Finger
mnoho lidí se ptá kdy bude naskladnění i moc rád bych kdy jsme se mohli dozvědět datum kdy to bude naskladnění a tím by se nám mohlo ulevit někdy se říkalo cca 3 měsíce za chvilku budou vánoce a my čekáme a mám už naspořeno už jenom čekat ale moc rád bych byl kdyby to čekání nebylo tak dlouhé a mohli se jenom těšit až to k nám příjde k nám domů a mohli se kochat střelbou buď na plechovky či na dřevění destičky či jiné ho neživého ale i tak bychom se mohli my zákazníci se už konečně znát datum kdy to bude u vás a tak že my bychom se už jenom mohli těšit a doufám že to bude naskladněné do vánoc i možná před vánocemi i možná i velký výprodej i tak se ptám kdy to bude u vás a jestli do už máte či to ještě máme čekat už čekám nějmít půl roku na tuto zbraň možná v červenci či červnu byly ještě tyto zbraně na skladě nejmín 1-4 kusy a kolik jich bude na skladě abychom se mohli těšit na střelbu takže možná už to jenom čekání to celé je zdlouhavé ale to co na co se my těšíme je spokojenost s puškou mauser Kar98K také i legenda major Erwin König byl to německý nejlepší odstřelovač toho typu zbraně také i jeho protějšek sovětský Vasilij Grigorijevič Zajcev také nejlepší odstřelovač sovětského svazu používal Mosin nagant M91/30 jedna z těchto pušek jsou velkými legendami i z vlastenecké války i z 2.sv.války už tím jak Mauser kar98K či protějšek Mosin-Nagant m91/30 jsou velmi spolehlivé ale zastaralé už tím že byly v 1.sv.válce až do 2.sv.války tím si vydobyly velmi spolehlivé zbraňě 20.století už tím jak byly legendami uznávány těď něco z historie Masuer bylo přejmenováni francouzského jména Amuser tím jak otočili němci jméno na Mauser a tím se také stvořila velmi vysoce legendární zbraně jak majora Erwina König také z ruské strany puška Mosin-nagant byla požívaná už v roce 1891 byly vyrobeny první prototypy této zbraně a také je schválilo do výzbroje tím jak se stahovala mračna nad 1.sv.válku a po dalších letech také dočkala i 2.sv.války už tím jak byly spolehlivé jiné návrhy i prototypy neměli na jiné zbraně na tak známe a tak spolehlivé zbraně jako je mosin-nagant i mauser Kar98K navíc Mauser Karabiner 98 kurz vše o historii zbraní najdete na těchto souřadnicích: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kar_98k https://cs.wikipedia.org/wiki/Mosin-Nagant

AirsoftGuns:Nějaké zboží očekáváme těsně před koncem roku, uvidíme zda tam budou i tyto dlouhodobě nedostupné pušky. Navíc dovoz airsoft zbraní přes půl světa není rychlou a jednoduchou záležitostí, takže naskladnění probíhá cca 2x do roka. Pokud vyžadujete kvalitu, možnost náhradních dílů, lepší funkci a střelecké vlastnosti, tak doporučujeme jiné provedení, než tyto levné od značky D-Boys.

15.10.2016 nabíjení

martin zimamartin zima
Dobrý den, chtěl bych se zeptat 1) kamarád má podobnou ale může do ní nabít jen 1 náboj po výstřelu musí natáhnout a vložit další. Je to i u této zbraně nebo lze nabít všech 5 nábojů a jen přebíjet dokut nevystřílím všechny ? 2) Kdy bude zbraň na skladu ? Děkuji za odpoved

AirsoftGuns:Lze nabít všech 5 (maximálně) a pak je postupně vystřílet. Nějaké modely KAR by mohly přijít ještě v prosinci, tak uvidíme.

Avatar
Vladimír Malý, 02. 04. 2015

úžasný model, fakt velká radost !

Novinky a slevy emailem