M4A1 RIS, TAN, Cyma, CM.007

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4A1 RIS [CM.007] s kovovým tělem, vnější hlavní z jednoho kusu a v pískovém provedení. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftvé veřejnosti.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

4 150 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4A1 RIS [CM.007] s kovovým tělem, vnější hlavní z jednoho kusu a v pískovém provedení. Stále oblíbenější značka CYMA se po úspěšných verzích zbraní AK a MP5 pustila i do kompletní řady populárních zbraní typu M16/M4. Svým zpracováním tato značka opět nezklamala a tím si nadále drží svoji popularitu i u široké airsoftové veřejnosti. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem a záchytem imitace závěru. Modernější typ M4 s kovovým RIS předpažbím, které umožňuje použití dalšího taktického příslušenství. Standardem je i taktická zásuvná Crane stock pažba (6 poloh nastavení) a odnímatelná transportní rukojeť, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kluzná 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M125, kovový vodič pružiny s ložiskem, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora a hlaveň bez dodatečných povrchových úprav o vnitřním průměru 6,08 mm. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 8,4V/1200 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 363 mm
Délka zbraně 860/780 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,10 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kluzná, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 68 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená až 135 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 130 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

17.04.2018 Životnost

Ladislav KozáčekLadislav Kozáček

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kolik výstřelů má přibližně tahle zbraň garantovanou životnost ?

AirsoftGuns: Orientační výdrž původních dílů v tovární konfiguraci je oproti značkovým modelům v podstatě třetinová stejně jako pořizovací cena zbraně. Bavíme se tedy o cca 10000 ranách. Dle zkušeností z praxe je to však většinou i více. Životnost každé opravitelné věci (tzn. i tento model s běžně kompatibilními vnitřními díly) je prakticky neomezená, takže ve výsledku záleží na správnosti používání dle přiloženého návodu k použití a pravidelných servisních údržbách. Pokud se něco vlivem používání opotřebí, díl se nahradí za kvalitnější a vše šlape dál. Dnešní ceny zbraní i upgrade dílů nejsou vysoké a dostupnost různých značek je na velice dobré úrovni.


15.04.2018 Akumulátor

Lukáš OdložilLukáš Odložil

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je vhodný akumulátor pro tento typ zbraně ? Děkuji za odpověd

AirsoftGuns: Doporučovaný typ naleznete v parametrech i v kartě příslušenství v detailu každé zbraně. K této je to VB CQB 9,6V 1600 mAh.


04.01.2018 Zadní miridlo.

Pavel PospíšilPavel Pospíšil

Zdravím... zbraň vypadá velmi dobře, jen na zadním miridle chybí nejspíš takový odpruzeny plíšek (je pouze na jedné straně) a to způsobuje, že je mířidlo křivé. Dnes jsem ji dostal a rozbalil.

AirsoftGuns: Zadní mířidlo je plně stavitelné, takže s nastřelením nemůže být problém. Pokud Vám jde o to, že je celý zadní (černý blok) v transportní rukojeti lehce nakřivo (doleva), tak to je normální u většiny typů zbraní této cenové relace a na funkci to nemá vliv. Stříbrné odpružení je totiž standardně jenom na jedné straně. Pokud Vám toto hodně vadí, doporučujeme na druhé straně vypodložit. 


22.10.2017 Mířidlo

Radek MuchaRadek Mucha

Dobrý den, dalo by se sundat nebo odmontovat přední mířidlo? Děkuji

AirsoftGuns: Lze nahradit za sklopné. Mířidlo tam musí být, protože drží předpažbí.


07.07.2016 Naskladnění

Zdeněk KlečkaZdeněk Klečka
Zdravím, mohl bych se zeptat kdy bude tahle kráska, nebo její kratší verze naskladněna ? :)

AirsoftGuns: V nejbližších měsících bohužel stále verze v barvě TAN nebudou - u výrobce dlouhodobě nedostupný typ.

13.06.2016 počasí..

Petr StejskalPetr Stejskal
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli zbrani nevadí trochu vody, jestli je možno s ní chodit i za deštivého počasí. Když tak za jakých podmínek tuto zbraň používat? Děkuji

AirsoftGuns: Trochu deště AS zbrani nevadí, jen musíte dávat pozor, aby se voda nedostala na elektromotorek, ke kontaktům nebo k akumulátoru. Pak by mohlo dojít ke zkratu!

08.04.2016 Naskladnění

Kateřina PokornáKateřina Pokorná
Dobrý den, mohla bych se zeptat kdy bude zbraň znova k prodeji??

AirsoftGuns: Pravděpodobně během května.

10.03.2016 MOS FET

Tomáš WeberTomáš Weber
Dobrý den, je nutné instalovat MOS FET jak jste psali? Jaké by bylo riziko bez instalace MOS FETu? A byl by problém kdybych do zbraně dal místo doporučeného akumulátoru s 9,6V akumulátor s 11,1V, nebo právě kvůli tomu je nutná instalace MOS FETu?

AirsoftGuns: S vyšším napětím teče obvodem větší proud -> jiskření na kontaktech i motoru (nižší životnost). Dále je vyšší kadence a tedy riziko špatného podávání a hlavně poškození některého z vnitřních dílů.

Avatar
Vaclav Hudec, 31. 08. 2017

Super spokojenost

Avatar
Martina Nováčková, 19. 10. 2017

Avatar
Miroslav Chromý, 15. 01. 2018

Novinky a slevy emailem