Kompletní CNC kovová hop-up komora AK, set, SHS

CNC kovová hop-up komora AK od firmy SHS (zn. PPS). Precizní kovová komora vyrobená na přesných CNC strojích z jednoho kusu vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural) značně napomáhá snížení nežádoucího úniku vzduchu při výstřelu. K lepšímu funkci slouží i gumový o-kroužek na zadní části, která dosedá do otvoru v čele mechaboxu verze 3. Součástí balení jsou veškeré drobné a regulační dílky, zámek hlavně, hop-up gumička a mosazný vymezovací prstýnek.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

620 Kč s DPH

CNC kovová Hop-Up komora AK od firmy SHS (zn. PPS). Precizní kovová komora vyrobená na přesných CNC strojích z jednoho kusu vysoce pevného hliníku 7075 (letecký dural) značně napomáhá snížení nežádoucího úniku vzduchu při výstřelu. K lepšímu funkci slouží i gumový o-kroužek na zadní části, která dosedá do otvoru v čele mechaboxu verze 3. Součástí balení jsou veškeré drobné a regulační dílky, zámek hlavně, Hop-Up gumička a mosazný vymezovací prstýnek. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Komentáře k produktu

05.10.2015 Délka trysky

Martin TrefilíkMartin Trefilík
zdravím, jakou přibližnou délku trysky doporučujete na tuto komoru? mám trysku shs 19,7, tak jestli je tato délka +- dostačující.. beru v potaz ramínko atd

AirsoftGuns: Ano, komora je právě na tento typ základní trysky AK.

12.09.2015 hop up komora

Roman RaždíkRoman Raždík
Pasovala by tato hop up komora bez problému na (cm.0.28A)? Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Komora je pro tento typ AK použitelná. Montáž vyžaduje určité znalosti i zázemí, jinak mohou nastat problémy. Toto obecně platí u každého dílu :)

26.05.2015 naskladnění

Václav TržilVáclav Tržil
kdy asitak naskladníte toto zboží pokud naskladníte? děkuji za odpověď

AirsoftGuns: SHS očekáváme každým dnem.

Avatar
Martin Mourek, 11. 03. 2015

Avatar
Denis Martinus, 29. 07. 2016

Pri použití s presnou hlavňou SHS 6,03 pekne zdvyhne usťovú rýchlosť :)

Novinky a slevy emailem