KAC SR-15, E&C

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu KAC SR-15 [E&C].

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

4 490 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu KAC SR-15 [E&C] v celokovovém provedení s URX-II předpažbím, které je pevně spojené s tělem a umožňuje použití taktického příslušenství. Zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem. Delší ostrostřelecký typ M4 s kovovým předpažbím, taktickou zásuvnou Crane stock pažbou (5 poloh nastavení) a několika otvory pro QD úchyty na popruh. Horní polovina těla je opatřena dlouhou RIS lištou pro připevnění různých optik nebo kolimátorů. Tato modifikovaná verze je standardně vybavena plně stavitelnými a sklopnými mířidly. Ovládací prvky jako přepínač střelby, vypouštěč závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kuličková 8 mm ložiska, pružinu na úrovni M110, kovový vodič pružiny (bez ložiska), zesílenou hlavu válce a kovovou protitlakou hlavu pístu (bez ložiska). V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora. Součástí balení je nabíječka, akumulátor 9,6V/1100 mAh (malý konektor), vytěrák a vysokokapacitní zásobník na 300 BB.
- upozornění - V balení akumulátor i nabíječka zdarma.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 415 mm
Délka zbraně 920/835 mm
Doporučené střelivo 0,23 - 0,25 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,05 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 8 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 60 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 120 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 110 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (8 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 300 BB

Komentáře k produktu

23.02.2017 Naskladnění

Viktor HugoViktor Hugo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude naskladnění této zbraně. Díky

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky v nejbližším půlroce bohužel nebude. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email. V opačném případě se podívejte do nabídky, kde naleznete podobné alternativy.


26.09.2016 Zbraň

Frantík VelkýFrantík Velký
Dobrý den kdy bude tato zbraň na skladě????

AirsoftGuns:Do konce roku nemáme naskladnění bohužel potvrzeno.

25.09.2016 Zbraň

Frantík VelkýFrantík Velký
Kdy bude tato zbraň na skladě??????????

AirsoftGuns:Do konce roku nemáme naskladnění bohužel potvrzeno.

01.09.2016 AKO to mam vymeniť?

Marek PálkaMarek Pálka
Zdravím ako mam vymeniť predpažbie hľadal som návody ale nič mi nenašlo treba tam niečo vyraziť alebo čo ja sa do toho nevyznám a nechcem to rozbiť ďakujem.

AirsoftGuns:Model již není skladem, takže ani technik si není jistý. Předpažbí bude jištěné šrouby nebo celé našroubované v místě napojení na tělo.

15.03.2016 SP 130

Lukáš SladkýLukáš Sladký
Dobrý den, chtěl jsem zeptat jestli by to sneslo SP 130. Četl jsem že to má 8mm ložiska a 8mm mechabox. Nemám ji tam tak 1,5roku a pak vymenim díly za SHS.

AirsoftGuns: Na základní díly tak silnou pružinu určitě ne.

06.09.2015 Specna Arms

Tomáš MaťkuliakTomáš Maťkuliak
Dobrý deň, chcel by som sa vás spýtať či je tento produkt vážne od Specna Arms. Pretože v tomto modeli (SA-BO3) by mala v balení prísť aj náhradná pružina M90 a klúčenka Specna Arms.

19.07.2015 Up-grade

Vojta JelínekVojta Jelínek
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by jste udělaly full up-grade na tuto zbraň do nějakých 150m/s zesílený mech. vzduchotechnika a všechno kolem toho ... a dolazení. Jestli by to šlo udělat přes váš servis. Jinak zbraň mám doma a jsem spokojen a to naprosto, doporučil bych to druhému :-) Ta blbost co zakrývá hop-up tak sama se neotevírá ani při "jemném" bouchnutí a že to jsou občas pecky, což je super. Pak tam je takový velký šulín co drží tělo a hlaveň, při prvním rozdělání se mi stalo že mi z toho vypadl menší šulín a pružina.... a nemohl jsem přijít kam to kurva pasuje, ale po 3 hodinách jsem to vyřešil, asi mi trenky zamezili přístup do mozku(my bad). Co se týče vzhledového provedení tak jsem maximálně spokojen! Jen co mě trochu sere tak je ta platová pažba, ale to vem kurva čert! Za mě 100% a 25 k tomu! + k tomu rychlost vyřízení a doručení... páni až mi to vytrhalo chlupy na řiti jak to bylo rychle doma, a to bydlím v prdeli v horách. Doufám že se dočkám brzké odpovědi co se týče toho up-gradu. Se spokojeností a depilovanou prdelí, rescujelen.

AirsoftGuns: Upgrade je určitě možný a lze provést mnoha způsoby. Nejčastějším řešením je poslat zbraň k nám do servisu. Po rozdělání by Vás technik kontaktoval s konkrétnějším návrhem dílů, dle Vašich požadavků či specifikace. Upgrade takového rozsahu je pro představu otázkou cca 5000 Kč.

17.07.2015 Specna Arms

Věra KubováVěra Kubová
Dobrý den mám dotaz koukala jsem se na oficialní stránky Specna Arms http://specnaarms.com.hk/ A na zbraň SA-B03 ta která by měla být tahle, ale nemůžu jí tam vůbec najít. Jen se ptám jestli je to přesně od výrobců Specna Arms a jestly i v balení teto zbraně je značková klíčenka SP, doplňková pružina M90, akumulátor,nabíječka,vzorek kuliček, a na krabici logo Specna Arms.

AirsoftGuns: Možných dodávaných zbraní je spousta. K nám se dostala tato varianta s danými vnitřními díly/výkonem. Součástí balení je akumulátor nunchak, trafo nabíječka, točák, vytěrák a vzorek kuliček. Žádnou klíčenku, ani náhradní pružinu M90 neobsahuje. Tyto jsou pravděpodobně součástí balení do zemí, kde je zákonem stanoven výkonnostní limit (náš případ to naštěstí není).

Novinky a slevy emailem