HI-CAPA 4.3, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 4.3 od firmy WE. Velice populární a moderní pistole vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu.

Skladem > 5 ks 27.10.2016 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 320 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 23 kreditů.

Více informací
Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu HI-CAPA 4.3 od firmy WE. Velice populární a moderní pistole vycházející ze známé předlohy Colt M1911. Oproti této má rozšířený/dvouřadý zásobník, který pojme více kuliček i plynu. Varianta 4.3 označuje délku závěru v palcích, takže v tomto případě jde o kratší a kompaktnější model. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, záchyt závěru, oboustrannou pojistku závěru a funkční dlaňovou/úchopovou pojistku na rukojeti. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a důmyslně zdrsněný povrch pažbičky. Kovová lišta před lučíkem nabízí snadnou montáž taktického příslušenství.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 99 mm
Délka zbraně 200 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,95 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 95 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 28 BB

Komentáře k produktu

17.07.2016 Kuličky

Filip SonicFilip Sonic
Dobrý den, chci se zeptat jaké kuličky jsou vhodnější pro tuto airsoftku. 0,20g, 0,23g nebo 0,25g , Děkuji.

AirsoftGuns: Nejuniverzalnější BLS 0,23g.

Avatar
Jan Knížek, 20. 07. 2016

Novinky a slevy emailem