Dragunov SVD, manuální, Wood, Koer, 555-B

Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Dragunov SVD [555-B] v plastovém pažbení s velice realistickým zpracováním imitace dřeva od firmy Koer.

Skladem > 10 ks 23.11.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 590 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 26 kreditů.

Více informací
Manuální airsoftová zbraň. Replika modelu Dragunov SVD [555-B] od firmy Koer. Kovové tělo je opatřeno boční montážní lištou pro připevnění puškohledu nebo montážní báze s RIS lištou. Na tělo navazuje plastové pažbení s imitací dřeva a velice dlouhá hlaveň se specifickým kompenzátorem. Pokud budete střílet bez zaměřovače přes stavitelná původní mechanická mířidla, tak jistě oceníte možnost rychlého odepnutí lícnice z pažby.

Verze těchto ručně natahovacích pušek SVD se staly velice populární zejména díky nízké ceně, celokovovému provedení a jednoduchému konstrukčnímu principu, který umožňuje i další vylepšení či opravy. To jsou jen některé přednosti této airsoftové repliky legendární ruské odstřelovací pušky. Součástí balení je plechový vysokokapacitní zásobník na 180 BB, který je svým přítlakem vhodnější pro podávání těžších gramáží kuliček.
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 590 mm
Délka zbraně 1220 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Hmotnost zbraně 2,80 kg
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 75 m
Ráže 6 mm
Režim střelby manuální zbraň
Úsťová rychlost naměřená 150 m/s
Zásobník kapacita 180 BB

Komentáře k produktu

02.09.2017 Dotaz

Vojta rusnakVojta rusnak

Dobrý den chtěl bych se vás zeptat jaká firma vyrobila tuhle zbraň.

AirsoftGuns: Koer viz. název zboží.


08.08.2017 Re : Dotaz

Patrik LazorkaPatrik Lazorka

Při pomalém nabití mi to děla pokaždé,při rychlém nabití vystřelím například dvě,tři rány ale potom to natáhne víc kuliček najednou ,natahovací páku vracím rukou ale rychle.

AirsoftGuns: Pak by bylo nejlepší zaslat do servisu, kde popisovaný problém dokážeme odstranit.


07.08.2017 Dotaz

Patrik LazorkaPatrik Lazorka

Dobrý den , mám menší problém , když natáhnu zbraň ,tak se mi skoro pokaždé natáhnou 2 až více kuliček na jednou a potom je musím vyrazit a nebo samy vypadají , chtěl by sem se zeptat v čem může být problém,jestli v zásobníku nebo v munici? Používám 0,25g. a ještě sem slyšel ,že bych mohl používat 0,30,jestli je to pravda?nerad bych zníčil zbraň kvůli tutomu..

AirsoftGuns: Těžší kuličky v dobré kvalitě zbrani neuškodí ba naopak jsou doporučené, ale problém s podáváním pravděpodobně nevyřeší. Aby došlo k nabíjení jedné kuličky bude nutné zkontrolovat komoru nebo hop-up gumičku. Dále na toto může mít vliv i "zahrkání" se zbraní při nabíjení. Dělá Vám to při pomalém i rychlém natažení? Natahovací páku vracíte rukou do výchozí polohy nebo pouštíte?


14.04.2017 dotaz

Vojta KukyVojta Kuky

Dobrý den, měl bych dotaz, dá se do zbraně dát pružina M200. Děkuji

AirsoftGuns: Ano, pružina se do SVD vejde.


11.04.2017 dotaz

Vojtěch KrupaVojtěch Krupa

Dobrý den měl bych dotaz, jakou pružinu má tato zbraň. Děkuji

AirsoftGuns: Tuhost a výkon pružiny uvnitř zbraně odpovídá úrovni značení M150.


18.02.2017 Firma/Materiál

Marek RichterMarek Richter

Dobrý den. O této frimě toho moc nevím, tak se chci zeptat jaká je spolehlivost této značky a z jakýho materiálu je vyrobena hop up komora. Děkuji

AirsoftGuns: Model je kvalitou srovnatelný s replikou od značek A&K, ACM. Možná má tento Koer jen nepatrně hezčí vnější zpracování. Komora je vyrobena z hliníku.


Avatar
Patrik Lazorka, 18. 08. 2017

Avatar
Roman Dammer, 31. 08. 2017

Novinky a slevy emailem