CZ SP-01 SHADOW, GBB, kov, ASG

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back a s originální ražbou na kovovém závěru. Celokovová replika modelu CZ SP-01 SHADOW vyráběná v licenci ASG.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 340 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back a s originální ražbou na kovovém závěru. Celokovová replika modelu CZ SP-01 SHADOW vyráběná v licenci ASG. Tato speciální modifikace CZ je využívána převážně pro terčovou a sportovní IPSC střelbu. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem, stavitelným chodem spouště, oboustrannou pojistkou a funkčním záchytem závěru. Skvěle propracovaný ergonomický model se dále vyznačuje realisticky shodnou rozborkou, SA/DA spoušťovým ústrojím a všemi ostatními funkčními ovládacími prvky. RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství a červená světlovodná muška usnadní rychlejší zamíření.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 110 mm
Délka zbraně 212 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,105 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 45 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 95 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 95 m/s
Zásobník kapacita 26 BB

Komentáře k produktu

28.03.2017 Zásek závěru

Marek ŠkrdlantMarek Škrdlant
Dobrý den, koupil jsem od Vás nedávno tuto zbraň. Mám problém v tom, že po každém 2-3 výstřelu se mi zasekne závěr. Stává se, že se mi sám od sebe při záseku vyprázdní všechen plyn ze zásobníku. Jako plyn používám Predatora Ultra Gas od Abbey, nevíte čím by to mohlo být? Nědělám něco špatně? Děkuji.

08.07.2016 Naskladnění

Pavel ŠvandaPavel Švanda
Dobrý den, ke konci července bych si od Vás chtěl objednat zbraně a rád bych si koupil i tuto. Chtěl bych se zeptat, kdy ji naskladníte. Děkuji

AirsoftGuns: Naskladnění ASG za cca 5-8 týdnů.

Avatar
Lucie Fochtová, 26. 05. 2016

Shadow... je prostě Shadow. Na první pohled a ze správné strany k nerozeznání od "sharp" verze. Výborné zpracování, prvky (mířidla, pojistka, kohout) vzhledově odpovídají Shadow orange. Zkraje bylo trochu náročnější nastavení hop up... kuličky se sekaly, nebo volně vypadávaly. Ale po vyzkoušení kuliček top kvality problémy odpadly. Eko kuličky to nechce... Přesnost a soustřel hodně dobrý, s mírnou korekcí nadstřelování vlivem hop up spolehlivě kosí pampelišky na 5 m :-) A vypadá krásně :-)

Avatar
Pavel Kovář, 04. 06. 2016

Avatar
Lubomír Barák, 28. 08. 2016

Avatar
Jiří Lank, 30. 08. 2016

Zbraň je přesná, má celkem obstojnou úsťovku, zpracování je také dobré až na velmi nekvalitní barvu která se velmi rychle odírá (už i jen při nošení v pouzdru!).

Avatar
Šimon Brázda, 22. 12. 2016

Téměř dokonalá zbraň. Má pár menších much ale jinak super. Čep pro rozborku a sborku nešel vsunout do rámu, jelikož nebyl dostatečně zkosen. Stačilo to párkrát přejet pilníkem a už zajíždí jak má. Povrchová úprava nic moc teda. Kromě těchto dvou chyb naprosto dokonalá. Doporučuji.

Novinky a slevy emailem