CZ P-09, GBB, kov, kufřík, ASG

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back a s originální ražbou na kovovém závěru. Celokovová replika modelu CZ P-09 vyráběná v licenci ASG.

Skladem > 5 ks 21.11.2017 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

3 040 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 30 kreditů.

Více informací
Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back a s originální ražbou na kovovém závěru. Celokovová replika modelu CZ P-09 vyráběná v licenci ASG. Věrohodně zpracovaná pistole s regulovatelným Hop-Up systémem, pohyblivým závěrem a funkčním záchytem závěru. Skvěle propracovaný ergonomický model se dále vyznačuje realisticky shodnou rozborkou a všemi funkčními ovládacími prvky. RIS lišta před lučíkem umožňuje snadnou montáž taktického příslušenství a bodově zvýrazněná mířidla usnadní rychlejší zamíření. Komplet je dodávaný v pevném kufříku, který je vhodný pro transport i bezpečné uskladnění pistole s jedním rezervním zásobníkem.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 100 mm
Délka zbraně 205 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 0,910 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 40 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 90 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 85 m/s
Zásobník kapacita 25 BB

Komentáře k produktu

11.10.2017 CZ P-09

Dominik KorčákDominik Korčák

Chtěl sem se zeptat tato zbraň kterou nabízíte, je to ta verze která může i full auto? Díky

AirsoftGuns: Je to samonabíjecí model, stejně jako palná předloha. P-09 neumožňuje střelbu dávkou v režimu full auto. Tuto možnost má např. G18C s přepínačem na závěru.


28.05.2017 cz

01bezdy@gmail.com Bezděk01bezdy@gmail.com Bezděk

Je lepší verze s plastovým závěrem nebo kovovým? Děkuji.

AirsoftGuns: Kov je realističtější, plastový závěr je zase lehčí tzn. menší spotřeba plynu. Finální rozhodnutí je na každém a mnozí vybírají i podle ceny.


12.05.2017 Dostupnost

Martin FákMartin Fák

Dobrý den, moc se omlouvám ale předchozí šanci koupit tuto zbraň jsem prošvihl. Proto se tedy znovu ptám kdy bude tato zbraň na skladě? Děkuji za odpověď.

AirsoftGuns: Pravděpodobně začátkem června.


07.04.2017 Dostupnost

Martin FákMartin Fák

Dobrý den, chci se zeptat kdy bude zbraň na skladě?

AirsoftGuns: Vámi požadované zboží této značky bude nejdřív za cca 1 měsíc. V případě dlouhodobého zájmu doporučujeme aktivovat hlídače naskladnění, který Vás posléze upozorní na email.


06.08.2016 Dostupnost

Jiří LankJiří Lank
Zdravím, kdy bude tento model znovu dostupný?

AirsoftGuns:Tyto verze přijdou v nejbližších dnech.

04.08.2016 dotaz

zbyněk kotizazbyněk kotiza
proč v základu je zasobník na plnění plynem ze spoda a v sekcy příslušenství je zásobník s bombičkou, to se dá takhle kombinovat, nebo natom nezáleží jestly je plněnej ze spoda bombou nebo bombičkou ze zásobníku?

AirsoftGuns: Pistole může využívat oba typy zásobníků.

02.02.2016 Problém Blowback

Jiří LiebermanJiří Lieberman
Tak po cca pul roku od koupě přestal 100% fungovat záchyt závěru, ač jsem měl plně natlakováno tak závěr nešel po výstřelu až dozadu a tím pádem se po posledním výstřelu nezachytil. Zároven jsem si všiml že při střelbě dochází v zadní části závěru k viditelnému uniku plynu. Takže jsem závěr kompletně rozebral a samozřejmě byla uplně suchá gumička pevného pístu pro Blowback. Píst s gumičkou jsem demontoval a uložil na den do lázně ze silikonového oleje. Další den jsem ho očistil dopřál mu slabý film silikonové vazelíny a světe div sev , žádný unik plynu a závěr jde při výstřelu krásně až dozadu. :-D Z toho si vemte ponaučení a hned po koupy se nebojte zbran trochu víc rozebrat a promazat i věci které nejsou uplně přístupné. Jirka

26.08.2015 První dojmy

Jiří ChadimJiří Chadim
Zdravím, zcela souhlasím s panem Jirkou. Nejprve musím říci jak je prodejce vstřícný a starostlivý o zbraně. Zbraň i se zásobníkem dojela v pěkném černém kufříku. První dva vystřílené zásobníky byly v naprostém pořádku a zážitek ze střelby nezapomenutelný. Kam jsem namířil tam to i šlo. Ovšem poté mě trochu zlobilo plnění zásobníku plynem. Nejspíš to byla má chyba, zásobník plynu se nenaplnil celý. Poté to bylo pořád dokola a to i navzdory tomu, že jsem plnil plyn jako u prvních dvou naplnění... Ale jak říkám nejspíš to byla má chyba. Zbraň je luxusní, má i reálnou rozborku a sborku. Uvidíme co řekne čas na životnost této zbraně.

AirsoftGuns: Podařilo se Vám problém s plněním vyřešit? V případě zájmu o radu si zkuste zavolat na naší infolinku.

Avatar
Tomáš Móc, 02. 10. 2015

Skvělá pistole. Dobře zpracovaná, střílí přesně. Uložení v kufříku je velice praktické.

Avatar
Stanislav Hudáček, 27. 04. 2016

Avatar
Martin Lukášek, 23. 06. 2016

Pistole je velmi dobře zpracovaná, jenom mi na ní vadí vzdálenost páčky pro vypuštění závěru a občas se závěr při poslední kuličce nenatáhne. Jedna estetická chybka je ta nálepka 0,7 Joule, to ale ve hře nijak nezavazí. Na větší vzdálenosti (20 a více metrů) ztrácí pistole svou přesnost. Zbraň je také o dost těžší, než jsem si původně myslel, ale to se mi na ní líbí. Také je moc dobře vyvážená a její zpracování je velice detailní. Poměr: vzhled, cena, výkon je perfektní

Avatar
Jan Daněk, 18. 02. 2017

Skvělá hračka!

Avatar
Jiří Hruška, 19. 02. 2017

Nádherná zbraň v kufříku. Jediné co se dá výrobci vytknout je barva, která se na některých místech začne odírat již při prvním natažení.

Avatar
Jiří Lahodný, 15. 03. 2017

Avatar
Michal Švec, 06. 09. 2017

Novinky a slevy emailem