CNC vzpěra mechaboxu M16, M4, SR25, gen. 3, SHS

Přesná CNC vzpěra mechaboxu pro zbraně M16/M4/SR25 třetí generace od firmy SHS (zn. PPS). Výrobce se naštěstí vrátil k osvědčené konstrukci z první generace a navíc vylepšil efektivitu vzepření. Nejedná se o českou kopii výrobku, ale jde o originální zahraniční produkci (již od roku 2009). O podobném typu výrobku se obvykle tvrdí…

Skladem > 10 ks 23.02.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

320 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 3 kreditů.

Více informací
Přesná CNC vzpěra mechaboxu pro zbraně M16/M4/SR25 třetí generace od firmy SHS (zn. PPS). Výrobce se naštěstí vrátil k osvědčené konstrukci z první generace a navíc vylepšil efektivitu vzepření. Nejedná se o českou kopii výrobku, ale jde o originální zahraniční produkci (již od roku 2009). O podobném typu výrobku se obvykle tvrdí…

Precizně vyrobený kovový díl, který se jednoduše vloží mezi mechabox a část Hop-Up komory. Na jedné straně se tedy opírá o nejnamáhanější čelo mechaboxu a na druhé o tělo zbraně. Funguje na principu vzpěry, která přenáší rázy do mnohem pevnější přední části těla zbraně a tak snižuje riziko prasknutí mechaboxu verze 2. V případě prasknutí účinně brání posunutí přední ulomené části mechaboxu a zbraň tedy můžete ještě nějaký čas používat. Vlivem vylepšené konstrukce a vhodně zvolených šroubů kombinovaných se zesílenou přítlačnou pružinou nemůže docházet k samovolnému povolování vlivem otřesů při střelbě, tak jako u konkurenčních výrobků…

V praxi je to bohužel trochu jinak. Naše mnohaleté zkušenosti se servisem a upgradem zbraní říkají, že podobné vzpěry jako m-Bloky, g-Bloky, sdg-Bloky apod. jsou spíše psychickou podporou uživatele, než podporou mechaboxu zbraně. K praskání slitinových ZnAl mechaboxu dochází i při použití vzpěry a navíc tato často způsobuje i nežádoucí narušování osy mechabox/hlaveň. Existuje daleko lepší, jednodušší a levnější řešení v podobě gumových o-kroužků, které fungují jako tzv. silentbloky, jenž vzniklé rázy absorbují a nikoliv pouze částečné předají. Toto Vám zajisté potvrdí každý zkušený a poctivý technik nebo prodejce.

Technici v servise AirsoftGuns.cz nedoporučují instalovat žádné celokovové vzpěry.Nicméně se přizpůsobujeme poptávce trhu a proto máme v nabídce i tento díl.

Žádné související produkty.

Komentáře k produktu

06.02.2015 PJ 16SR

Dušan TomčalDušan Tomčal
Dobrý den psal jsem vám dotaz již na moji zbraň a měl bych dotaz k tomuto produktu, viděl jsem ho již při video recenzi na PJ zbraně , je fáma že funguje nebo je to jenom '' nepotřebný díl '' aby jsme si mysleli že něčemu zabraňuje ?

AirsoftGuns: Pokud jste viděl námi prezentovaná videa a četl popisek produktu, tak jistě přijdete na náš názor ohledně tohoto dílu.

18.02.2014 Praxe

Pyrotechnik601Pyrotechnik601
Tento díl je vhodný pouze pro vzepření boku prasklého mechu. Nikoliv s dodávanými pružnými čepy,nýbrž s kusem tvrdé gumy nalepené na čelo vzpěry(tam kde jsou čepy a vybrání pro hopku),následné slícování se zbraní a nezbytné vzepření přes hlaveň.Majitel zbraně nechtěl investovat do nového mechu a stůj co stůj chtěl mít vzpěru,proto jsem zvolil toto řešení. Jak efektivní ukáže čas.Ale fakt je,že mech se nepohnul ani o pověstnou píď. Zátěžový test 3500 kulí nepřetržitě a vše je pohledově stejné jako při složení zbraně. Zbraň WELL M4 CQB-R. Jinak tato vzpěra může nějakou dobu bránit posunu prasklého mechu,ale je to spíš na dvě věci,na nic a na ho***.

05.02.2014 Re: LBazi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
Mechabox u CA M14 je dostatecne silny, takze vydrzi hodne i na silnych pruzinach. Technicke reseni vnitrku zbrane neumoznuje zadne dalsi vzepreni.

31.01.2014

LBaziLBazi
Profesionálové, jinak vás totiž oslovit nemohu. Vlastním od vás M14 CA a vždy mi bylo líto, že takovéto opatření není určeno také pro mou zbraň. Nyní po přečtení vašich poznatků zjišťuji, že to není až taková tragédie a hned je mi líp. Díky vám vím, že CA patří mezi nejlepší volbu M14 pro následný upgrade a že jste její prasklý mechabox ještě neviděli(nebo již ano?) ale přesto, je možné použití "silembloků" o kterých píšete také u M14 CA? Hezký den

Avatar
Matěj Hodan, 24. 05. 2015

Avatar
Pavel Pozděna, 06. 11. 2015

Avatar
Ladislav Baloun, 30. 05. 2016

Avatar
Tomáš Danč, 06. 10. 2016

Novinky a slevy emailem