CAA M4 Carbine, Black, King Arms

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu CAA M4 Carbine - Black od firmy King Arms v licencované a vylepšené verzi značkou CAA Airsoft Division.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

8 460 Kč s DPH

Elektrická airsoftová zbraň. Replika modelu M4 Carbine v celokovovém provedení a úpravě CAA. Veškeré taktické doplňky jsou zhotoveny z lehkého a pevného nylonového vlákna. Předpažbí s označením M4S1 díky RIS lištám umožňuje snadné použití rozmanitého taktického příslušenství dle konkrétních požadavků majitele. Celá tato zbraň pochází z nejnovější edice, která má nově zpracované kovové tělo s funkčním výhozným okénkem (funkce boltcatch), reálnou ražbu CAA a unikátní sériové číslo. Taktická teleskopická pažba (6 poloh nastavení) s gumovou patkou disponuje kompletně stavitelnou lícnicí a prostorem na drobnosti (např. 4 ks baterií CR123). Před zadní sklopné mířidlo s dvěma velikostmi průhledů je možné na tělo připevnit libovolné optiky nebo kolimátory. Kovová hlaveň o standardní délce 14,5" je opatřena ocelovým kompenzátorem zdvihu, který lze odšroubovat a nahradit libovolným tlumičem hluku výstřelu s levotočivým závitem 14 mm. Za zmínku jistě stojí i tři otvory na každé straně zbraně sloužící k nacvaknutí QD úchytů na popruh.

Kovový zesílený mechabox obsahuje kvalitní ocelová kola, precizní kuličková 7 mm ložiska, pružinu na úrovni M120, zesílenou hlavu válce a protitlakou hlavu pístu. V základu jistě potěší i jednodílná kovová Hop-Up komora. Součástí balení jsou dvě různě dlouhé RIS lišty pasující na spodní stranu předpažbí, vytěrák na čištění hlavně a vysokokapacitní zásobník MAG-16 s kapacitou 360 BB.
- upozornění - Balení neobsahuje akumulátor ani nabíječku.
AEG varianta (EBB/NBB) NBB
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 375 mm
Délka zbraně 800/890 mm
Doporučené střelivo 0,25 - 0,28 g
Doporučený akumulátor Typ CQB (9,6V/1600 mAh)
Hmotnost zbraně 3,180 kg
Konektor Tamiya Mini
Ložiska 7 mm, kuličková, kov
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 65 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi/auto
Typ motoru Dlouhý zátěžový
Úsťová rychlost naměřená 130 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 120 m/s
Varianta motoru Dlouhý
Verze mechaboxu zesílený verze 2 (7 mm)
Zásobník (Lowcap/Midcap/Hicap/Xhicap) hi-cap
Zásobník kapacita 360 BB

Komentáře k produktu

09.02.2018 zásobník

Martin SarnaMartin Sarna

Zdravím, mám zájem o tuto zbraň a rád bych k ní měl i nějaké lowcap popřípadě midcap zásobníky , bohužel ve vaší nabídce jsem nenašel zásobníky king arms a v kolonce příslušenství také nejsou , můžete mi poradit které mohu z vaší nabídky použít jako alternativu ? děkuji za odpověď

AirsoftGuns: Zásobníky jiné značky bude nutné pro zbraň vyzkoušet a případně upravit. Jen potom půjdou do šachty zacvaknout a budou spolehlivě podávat.


14.10.2017 RIS

Matyáš HronMatyáš Hron

Dobrý den chci se zeptat jsou v balení nějaké raily popřípadě máte nějaké na eshopu.

AirsoftGuns: V balení Raily pro montáž jsou viz tato fotka: http://www.caaairsoft.com/products/CAD-AG-01-BK/CAD-AG-01-BKe.jpg


09.03.2017 MATERIÁL

Matyáš HronMatyáš Hron

Dobrý den z jakého materiálu se skládá pažba, predbažbí, pažbička, tělo.

AirsoftGuns: Tyto informace naleznete v popisu tohoto zboží. Tělo je kovové spolu s vnější hlavní a Vámi poptávané části jsou z pevného nylonu se skelným vláknem.


20.01.2016 Dostupnost

Jan ŠrejmaJan Šrejma
Dobrý den, chtěl bych se optat, zda-li jste nějak v kontaktu s dodavatelem. Měl bych o tuhle zbraň zájem, ale je bohužel už dlouhodobě nedostupná.

AirsoftGuns: S dodavatelem jsme v kontaktu pořád, CAA verze stále nejsou.

08.08.2015 Akumulátor

Petr SegéňPetr Segéň
Dobrý den chtěl bych se zeptat kam se dává bateka, dává se do předpažbí nebo je kabeláž vyvedena ven? Dál bych se chtěl zeptat jak to vypadá s naskladněním, měl bych velký zájem o tuto zbraň

AirsoftGuns: Akumulátor se vkládá do plastového předpažbí. CAA verze M4 do konce roku pravděpodobně nebudou, u dodavatele dlouhodobě nejsou.

03.04.2015 Dostupnost

Jakub DrbohlavJakub Drbohlav
Dobrý den, je mi to blbé, ale moc se mi líbí. Mohu se vás tedy zeptat, kde bych mohl tuto zbraň sehnat? Děkuji. Drbohlav

AirsoftGuns: Model je bohužel dlouhodobě nedostupný.

28.03.2015 Naskladnění

Jakub DrbohlavJakub Drbohlav
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy bude tato zbraň dostupná? Mám o ní veliký zájem jen jsem zaváhal a už jste ji neměli. Je mi vcelku jedno jestli budete mít černou verzi nebo fde. Děkuji Drbohlav

AirsoftGuns: Dle posledních informací to vypadá, že s nejbližší zásilkou žádné CAA nepříjdou. K naskladnění v nejbližších měsících tedy nedojde.

31.12.2014 Re: Drbi

AirsoftGuns.czAirsoftGuns.cz
King Arms se radi mezi znackove vyrobce. Podobne jako napr. Classic Army ma sidlo spolecnosti v Hong Kongu. Zpracovani je velice pekne, vykon stabilni a dostrel cca 60-70m.

Novinky a slevy emailem