Brokovnice XM26, GNB, PPS, GG-0016

Plynová airsoftová zbraň s realistickým systémem výhozu nábojnic. Replika zbraňového systému - brokovnice XM26 [GG-0016] od firmy PPS. Tento model je možné použít samostatně v kombinaci s osazenou pistolovou rukojetí a teleskopickou pažbou.

Je nám líto, ale produkt je dočasně nedostupný.
Připravili jsme pro vás možnost sledovat jeho naskladnění.

3 890 Kč s DPH

Plynová airsoftová zbraň s realistickým systémem výhozu nábojnic. Replika zbraňového systému - brokovnice XM26 [GG-0016] od firmy PPS. Tento model je možné použít samostatně v kombinaci s osazenou pistolovou rukojetí a teleskopickou pažbou (5 poloh nastavení). V tomto případě je možné využít mechanických mířidel, která lze sklopit, nebo horní RIS lišty pro montáž zaměřovače. Dalším a pro někoho jistě zajímavějším využitím je dodaná montáž na vnější hlaveň, pomocí které lze brokovnici po drobném odlehčení podvěsit na zbraně typu M4.

Celokovové provedení, funkční mechanická pojistka spouště, výsuvný rozptylovač na ústí, realistické využití patron a snadné natažení pomocí sklopné páky (lze jí předělat i na pravou stranu) posouvá využití airsoftové brokovnice na další zajímavý stupeň. Každá patrona naplněna plynem a 3mi kuličkami se vkládá do segmentového plastového zásobníku, který celkem pojme 5 těchto patron. Přebitím za páku se patrona přesune do komory a zbraň je připravena k výstřelu. Po zmáčknutí spouště a opětovném přebití je prázdná nábojnice vymrštěna okénkem na pravé straně těla. Součástí balení je nabíjecí kolíček a 2x plastová patrona s kovovou základnou o kapacitě 3 BB (6 mm).
BlowBack Není
Délka vnitřní hlavně 154 mm
Délka zbraně 820/680 mm
Doporučené střelivo 0,20 g
Hmotnost zbraně 2,30 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GNB
Provedení Hop-Up fixní hop-up 0,20g BB
Přibližný dostřel 40 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/3 BB
Úsťová rychlost naměřená 70 m/s (3 BB)
Úsťová rychlost udaná výrobcem 100 m/s (1 BB)
Zásobník kapacita 2x3 BB

Komentáře k produktu

21.10.2017 Naskladnění

Matěj DolejšMatěj Dolejš

Bude tato zbraň do Vánoc na skladě? Za odpověď děkuji předem.

AirsoftGuns: Do konce roku rozhodně skladem nebudou. U výrobce je tento typ dlouhodobě nedostupný.


Novinky a slevy emailem