Beretta M9A1, Navy version, Tan, GBB, WE

Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Beretta M9A1 v pískové variantě Navy version od firmy WE. Známý model služební pistole je v ostrém provedení po dlouhá léta zaveden ve výzbroji mnoha složek U.S. Marines.

Skladem > 10 ks 27.09.2018 u vás doma. (Více informací)

Při nákupu nad 3 000 Kč doprava zdarma.

2 280 Kč s DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 23 kreditů.

Více informací
Plynová airsoftová zbraň se systémem Blow Back. Celokovová replika modelu Beretta M9A1 v pískové variantě Navy version od firmy WE. Známý model služební pistole je v ostrém provedení po dlouhá léta zaveden ve výzbroji mnoha složek U.S. Marines. Pro toto modernizované full-size provedení Beretty je velice typické vybrání na horní části závěru. Jako každá GBB pistole má mimo jiné realistickou rozborku, funkční záchyt závěru a oboustrannou pojistku na závěru. Příjemnému a jistému držení napomáhá vyšší hmotnost celého modelu a zdrsněné gumové střenky na povrchu pažbičky ozdobené logem značky WE.

Z důvodu pohyblivého závěru je nutné provádět pravidelnou uživatelskou rozborku. Zbraň tedy pečlivě čistit, mazat kluzné plochy a všechny těsnící o-kroužky ve ventilcích. K tomuto jsou nejvhodnější silikonový olej a vazelína, které naleznete v kartě příslušenství. Jen takto bude zajištěna správná a spolehlivá funkce přebíjení v samonabíjecím režimu. Z důvodů výše uvedených se GBB pistole nejčastěji používají u zapálených „military“ airsoft jednotek. Oblibu získaly i u jednotlivců, kteří chtějí bezpečně trénovat manipulaci a střelbu se zbraní tzn. i mimo prostor střelnice.
BlowBack Ano, plynový
Délka vnitřní hlavně 115 mm
Délka zbraně 218 mm
Doporučené střelivo 0,20 - 0,23 - 0,25 g
Hmotnost zbraně 1,05 kg
Hnací plyn GreenGas
Plynovky varianta (GBB/GNB) GBB
Provedení Hop-Up regulovatelný hop-up
Přibližný dostřel 50 m
Ráže 6 mm
Režim střelby safe/semi
Úsťová rychlost naměřená 100 m/s
Úsťová rychlost udaná výrobcem 90 m/s
Zásobník kapacita 25 BB

Komentáře k produktu

15.08.2017 Zásobník

Matěj 785Matěj 785

Dobrý den, na kolik výstřelů vystačí jedno naplnění zásobníku plynem?

AirsoftGuns: Přibližně kapacita kuliček a ještě lehce zbyde. Hodně záleží i na teplotě, správném promazání zbraně i vhodném hnacím plynu.


13.05.2017 Zásobníky

Václav MastnýVáclav Mastný

Dobrý den, je tu možnost zakoupení více zásobníků?

AirsoftGuns: Náhradní zásobníky pro WE v nabídce zatím nemáme.


11.05.2017 Tlumič

Václav MastnýVáclav Mastný

Dobrý den, chci se zeptat, zda pro montáž tlumiče potřebuji přechodku kterou zde zobrazujete v "příslušenství" a jestli na tuto přechodku půjde namontovat tlumič, který je také v záložce příslušenství. Děkuji za odpověd.

AirsoftGuns: Přechodka je nutnost. Pak lze zvolit téměř libovolný tlumič s vhodným závitem, třeba i ten z příslušenství.


06.03.2017 Berreta

Kuba KardosKuba Kardos

Dobrý den, chci se zeptat, tato zbran vypadá jako celokov ale chci se ujistit jestli to je do opravdy celokov ?

AirsoftGuns: Jak je uvedeno v popisu zboží, tento model je celokovový.


Avatar
Petr Bartoš, 14. 01. 2017

Avatar
Tomáš Janota, 20. 04. 2017

Vyborna

Avatar
Václav Mastný, 16. 05. 2017

Replika vzhledově parádní, ale to je asi tak vše... nevím co se stalo v předprodejním servisu, ale Hop-Up funguje tak na každou 3 kuličku, zbytek si letí kam chce.. střílelo se s 0.23g..

Avatar
Roman Zoreník, 21. 01. 2018

Avatar
Tomáš Kofroň, 28. 04. 2018

Řešení hop up je neštasné . seřizuje se malým červíkem ve vnitřní hlavni který se hned po pár vystřelech (cca 5) pootočí a kule padají k zemi ,v praxi to znamená že před každým výstřelem vůbec netušíte kam vám to poletí .

Avatar
Daniel Drobník, 25. 08. 2018

Novinky a slevy emailem